Filozofia

Filozofią firmy jest naturalność jako sposób na życie, rodzaj harmonii ze światem. Nasze ubrania są w całości wykonane ręcznie. Użycie w 100% surowców naturalnych, takich jak len oraz wysokiej jakości wełny: kaszmiru i alpaki w połączeniu z najlepszymi umiejętnościami krawieckimi gwarantuje długotrwałą satysfakcję z użytkowania produktu. Małe, unikalne kolekcje z pewnością będą „inne” na dzisiejszym rynku zdominowanym przez masową produkcję. To najbardziej aktualne projekty, które nieuchronnie wyróżniają Cię z tłumu.

Naszymi klientami są ludzie ze świata polityki, sztuki. i biznes. Odzież Mara Gibbucci charakteryzuje się naturalną elegancją, która daje poczucie luksusu i komfortu. Nasze produkty są idealnym prezentem dla tej wyjątkowej osoby. Dodatkowa staranność, dbałość o szczegóły i oryginalność każdej z kolekcji to cechy, które pozwalają każdej kobiecie poczuć się wyjątkowo. Indywidualność ze szczyptą awangardy charakteryzuje produkty bardzo dobrze.

Mara Gibbucci jest wielokrotną zdobywczynią nagród w dziedzinie projektowania mody. Nasze ubrania z powodzeniem sprzedajemy we Francji, Włoszech, Belgii, Niemczech, Japonii, Arabii Saudyjskiej, Libanie, Kanadzie, USA i Australii. Kolekcje prezentowane są na prywatnych pokazach i międzynarodowych imprezach modowych, takich jak Who’s Next Paris, CURATE International Collections, Mode we France Tokyo, Premiere Classe Paris, Gallery Dusseldorf, MQ Vienna Fashion Week co gwarantuje wysoki standard i aktualność naszego indywidualnego projektu .